1 / 7
Foto e Burim energjie GIGABYTE P550B - 550W
Foto e Burim energjie GIGABYTE P550B - 550W
Foto e Burim energjie GIGABYTE P550B - 550W
Foto e Burim energjie GIGABYTE P550B - 550W
Foto e Burim energjie GIGABYTE P550B - 550W
Foto e Burim energjie GIGABYTE P550B - 550W
Foto e Burim energjie GIGABYTE P550B - 550W

Burim energjie GIGABYTE P550B - 550W

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
4,655 MKD.
3,890 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3,297 MKD.
Ju kurseni 765 MKD.
-17%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Është një burim energjie me një prodhim prej 550 W. Siguron kabllim të zi të sheshtë dhe një ventilator të heshtur 120 mm. Ka një certifikim 80 Plus Bronze. Ofron lidhësit: 1x 20 + 4-pin për pllakën amë, 1x 4 + 4-pin për procesorin, 2x 6 + 2-pin për PCI-E, 6x SATA, 3x molex dhe 1x FDD.
Lansuar:
23. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Kabllo modulare:
Jo, caktohet përmes tastit RGB
Port dalës DC:
+3.3/5V (18/15A-108W), +12V (43,5A-522W)
Kodi:
GP-P550B
Prizë për rrymë:
Gjerësia mm:
140
Lartësia mm:
86
Trashësia mm:
150
Besueshmëria:
100 %
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
550
Prodhuesi:
GIGABYTE
PFC:
Aktiv
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4719331551490
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Burim energjie GIGABYTE P550B - 550W
3,890 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo