1 / 6
Foto e Burim energjie Be quiet! Straight Power 11 - 750W
Foto e Burim energjie Be quiet! Straight Power 11 - 750W
Foto e Burim energjie Be quiet! Straight Power 11 - 750W
Foto e Burim energjie Be quiet! Straight Power 11 - 750W
Foto e Burim energjie Be quiet! Straight Power 11 - 750W
Foto e Burim energjie Be quiet! Straight Power 11 - 750W

Burim energjie Be quiet! Straight Power 11 - 750W

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
10,909 MKD.
9,990 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 9,514 MKD.
Ju kurseni 919 MKD.
-9%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Burim energjie 750 W. Organizim kabllove modulare. Ventilator i heshtur SilentWings 3 në diametër 135 mm. Shpejtësia e ventilatorit të kontrolluar nga temperatura deri në 1.800 rpm. Takohet me specifikat e certifikimit të 80Plus GOLD, ATX v2.4 dhe EPS v2.92, CE, TÜV, FCC, Energy Star 6.1, ErP, WEEE, RoHS, etj. Dizajn wireless brenda burimit me energji elektrike. Mbrojtja e furnizimit me energji elektrike: mbrojtje mbitensionale, mbrojtje nën tension, mbrojtje nga qarku i shkurtër, mbrojtje nga mbinxehja dhe mbrojtje e energjisë. Dimensionet pa kabllo 170 x 150 x 86 mm. Pesha 3,04 kg. Përfshihen kabllot e mëposhtëm: 1x ndarje 24-pin, 2x lidhës 4-pin, 1x lidhës 8-pin, 4x PCIe (6 + 2 pin), 4x kabllo SATA / HDD (11x SATA total, 4x PATA).
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prizë për rrymë:
Kabllo e përfshirë:
Besueshmëria:
98 %
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4260052185780
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Burim energjie Be quiet! Straight Power 11 - 750W
9,990 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo