1 / 3
Foto e Orë me alarm Thomson CR50
Foto e Orë me alarm Thomson CR50
Foto e Orë me alarm Thomson CR50

Orë me alarm Thomson CR50

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
30.98 €
25.77 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 21.84 €
Ju kurseni 5.20 €
-17%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Thomson është një nga korporatat kryesore audio dhe video. Kjo teknikë është zhvilluar në nivelin më të lartë dhe prandaj është shumë popullore me konsumatorët. Aktualisht, kompania ofron një gamë të gjerë televizoresh, DVD playerësh, video playerësh dhe regjistruesish. Përve kësaj, kompania sjell edhe orën/ radion Thomson që ofron disa veçori. Përveç opsionit të melodisë së alarmit të lartpërmendur, ai gjithashtu siguron alarm të dyfishtë, funksionin Snooze dhe Sleep, funksionimin Nap-Countdown, e të ngjajshme. Thomson CR50 ka një ekran të madh LED që është i qartë dhe i lehtë për tu lexuar. Produkti përdor bateri 2x AAA, dhe ka dimensione 130 x 65 x 68 mm dhe peshë 188 g.
Lansuar:
30. 3. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pesha [g]:
188
Gjerësia [mm]:
65
Kodi:
8tcr50
Prodhuesi:
Thomson
Ngjyra:
Zezë
Lartësia [mm]:
130
Trashësia [mm]:
68
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
3499550347968
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Orë me alarm Thomson CR50
25.77 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo