1 / 7
Foto e Ngjyrë për printer HP T6M11AE, 903 XL, e verdhë
Foto e Ngjyrë për printer HP T6M11AE, 903 XL, e verdhë
Foto e Ngjyrë për printer HP T6M11AE, 903 XL, e verdhë
Foto e Ngjyrë për printer HP T6M11AE, 903 XL, e verdhë
Foto e Ngjyrë për printer HP T6M11AE, 903 XL, e verdhë
Foto e Ngjyrë për printer HP T6M11AE, 903 XL, e verdhë
Foto e Ngjyrë për printer HP T6M11AE, 903 XL, e verdhë

Ngjyrë për printer HP T6M11AE, 903 XL, e verdhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
35.50 €
32.26 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 27.34 €
Ju kurseni 3.24 €
-9%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
27 korrik 2024 - 29 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Tashmë do të keni kopje perfekte të punës tuaj, gjë kjo e cila mund të arrihet vetëm me produktet e kësaj marke. Fotografitë dhe dokumentet e juaja do të kenë një mundësi realizimi më të lehtë. Ky produkt është i përshtatshëm me printerin tuaj Hp OfficeJet 6950 / 6960 / 6970, i cili mund të arrijë të printojë deri në 825 faqe. Me shpenzimin konsumues që ky produkt posedon, ju mund të shijoni cilësinë e imazheve me jetëgjatësi më të madhe.
Kodi i prodhuesit:
T6M11AE
Lansuar:
27 Korrik 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
HP OfficeJet Pro 6950, HP OfficeJet Pro 6960, HP OfficeJet Pro 6970
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/825
Prodhuesi:
HP
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
E verdhë
Për printer:
HP
EAN:
889894728975
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë për printer HP T6M11AE, 903 XL, e verdhë
32.26 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo