1 / 1
E shitur
Foto e Ngjyrë për printer Canon PGI-1500XL Y

Ngjyrë për printer Canon PGI-1500XL Y

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
27.39 €
25.77 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 21.84 €
Ju kurseni 1.62 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Canon PGI-1500XL Y është ngjyrë Cartridge, e krijuar për printerin Canon Maxify MB2350. Përdoret për mbushjen e printerit me ngjyrë të verdhë. Vëllimi i printerit është 12 ml. Ngjyra Canon PGI-1500XL Y përdoret si një rezervë në rast se harxhohet ngjyra në tankun ekzistues. Arsyet për përdorimin e aksesorëve origjinal për pajisje të së njëjtës markë qëndrojnë në faktin se kjo ndihmon në ruajtjen e garancionit të prodhuesit, zgjatjen e jetës së pajisjes dhe ruajtjen e standardit të printimeve me cilësi të lartë.
Kodi i prodhuesit:
9195B001
Lansuar:
26 Shtator 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Canon MAXIFY MB2050, Canon MAXIFY MB2350
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
E verdhë
Për printer:
Canon
Vendi i prodhimit:
EAN:
4549292003918
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë për printer Canon PGI-1500XL Y
25.77 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo