1 / 1
Foto e Ngjyrë për printer Brother LC-121C, e kaltër

Ngjyrë për printer Brother LC-121C, e kaltër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
22.53 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.09 €

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Brother për një kohë të gjatë merret me prodhimin e pajisjeve të printimit, siç janë printerët, fakat dhe pajisjet multifunksionale. Për produktet e veta, pa dyshim se kompania prodhon edhe aksesorë të ndryshëm. Kësaj radhe kompania sjell ngjyrën e kaltër për printer, e cila mund t’i printojë rreth 300 faqe me një mbulueshmëri standarde prej 5%. Për të parë se me cilët printerë përputhet kjo ngjyrë, vizitoni parametrat.
Kodi i prodhuesit:
LC121C
Lansuar:
9 Nëntor 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Brother DCP-J132W, Brother DCP-J152W, Brother DCP-J172W, Brother DCP-J552DW, Brother DCP-J752W, Brother MFC-J245, Brother MFC-J470DW, Brother MFC-J650DW, Brother MFC-J870DW
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/300
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kaltër (cyan)
Për printer:
Brother
EAN:
4977766723190
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë për printer Brother LC-121C, e kaltër
22.53 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo