1 / 1
Foto e Ngjyrë për printer HP CD973AE 920XL, e purpurt

Ngjyrë për printer HP CD973AE 920XL, e purpurt

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
35.50 €
30.64 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 25.96 €
Ju kurseni 4.86 €
-14%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
01 gusht 2024 - 02 gusht 2024
Maqedoni, të tjera
02 gusht 2024 - 03 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
HP 920XL ofron kualitet të lartë të printimeve si dhe kosto më të ulët se sa printerët laserik. Ky rimbushës ka ngjyrë të purpurt dhe është i përshtatshëm për printerët wireless HP Officejet 6500 (CB057A) dhe HP Officejet 6500 (CB815A). Një pako e vetme arrin të printojë deri në 700 faqe me mbulim standard të faqes prej 5%.
Kodi i prodhuesit:
CD973AE
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
HP OfficeJet 6000, HP OfficeJet 6000 Wireless, HP OfficeJet 6500, HP OfficeJet 6500, HP OfficeJet 6500 Wireless, HP OfficeJet 6500 Wireless, HP OfficeJet 6500a Plus, HP OfficeJet 6500a Plus, HP Office
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/700
Prodhuesi:
HP
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kuqe (purpurt/magenta)
Për printer:
HP
EAN:
884420649359
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë për printer HP CD973AE 920XL, e purpurt
30.64 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo