1 / 1
Продадено
Слика на Боја за печатач Epson T061340, виолетова

Боја за печатач Epson T061340, виолетова

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
19.31 €
17.68 €
со ДДВ Без ДДВ 14.99 €
Заштеди 1.62 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
C13T061340
Лансиран:
10 мај 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
Epson Stylus D68, Epson Stylus D88, Epson Stylus DX3800, Epson Stylus DX3850, Epson Stylus DX4200, Epson Stylus DX4800, Epson Stylus DX4850
Покриеност (%) / Број на страници:
5/250
Производител:
Епсон
Веб-страница на производителот:
Epson.com
Тип на уред:
Мастило за печатач (касета)
Боја на кертриџ:
Црвена (виолетова / магента)
За печатари:
Епсон
EAN:
8715946360225
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Боја за печатач Epson T061340, виолетова
17.68 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ