1 / 1
Продадено
Слика на Боја за печатач Epson C13T907340, виолетова

Боја за печатач Epson C13T907340, виолетова

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
155.59 €
144.24 €
со ДДВ Без ДДВ 122.23 €
Заштеди 11.36 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
C13T907340
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
Epson WorkForce Pro WF-6090DW, Epson WorkForce Pro WF-6590DWF
Производител:
Епсон
Веб-страница на производителот:
Epson.com
Тип на уред:
Мастило за печатач (касета)
Боја на кертриџ:
Црвена (виолетова / магента)
За печатари:
Епсон
Волумен (ml):
69
EAN:
8715946548807
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Боја за печатач Epson C13T907340, виолетова
144.24 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ