1 / 1
Продадено
Слика на Боја за штампач Epson C13T70124010, XXL, сина

Боја за штампач Epson C13T70124010, XXL, сина

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
77.85 €
71.35 €
со ДДВ Без ДДВ 60.46 €
Заштеди 6.50 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
C13T70124010
Лансиран:
10 септември 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
Epson WorkForce AL-M200DN, Epson WorkForce Pro WP-4015, Epson WorkForce Pro WP-4025, Epson WorkForce Pro WP-4025DW, Epson WorkForce Pro WP-4515, Epson WorkForce Pro WP-4515DN, Epson WorkForce Pro WP-4
Покриеност (%) / Број на страници:
5/3400
Производител:
Епсон
Веб-страница на производителот:
Epson.com
Тип на уред:
Мастило за печатач (касета)
Боја на кертриџ:
Сина (цијана)
За печатари:
Епсон
EAN:
8715946490090
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Боја за штампач Epson C13T70124010, XXL, сина
71.35 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ