1 / 1
E shitur
Foto e Ngjyrë për printer Canon PGI-570XL PGBK

Ngjyrë për printer Canon PGI-570XL PGBK

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
45.23 €
41.98 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 35.58 €
Ju kurseni 3.24 €
-7%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ngjyra për printer Canon PGI-570XL PGBK është ngjyrë zëvendësimi e zezë për printerët Canon. Përmbajtja është në përputhje me printerët Canon PIXMA MG5750, MG5751, MG5752, MG5753, MG6850, MG6851, MG6852, MG6853, MG7750, MG7751, MG7752, MG7753. Ofron shtypje pakufi dhe pasqyrim të shkëlqyer me ngjyra. Është e përshtatshme për shtypjen e fotografive profesionale dhe dokumenteve të biznesit. Mbushja e përmbajtjes është 2 x 22 ml.
Kodi i prodhuesit:
0318C007
Lansuar:
5 Shtator 2015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
MultiPack:
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Canon PIXMA MG5750, Canon PIXMA MG5751, Canon PIXMA MG5752, Canon PIXMA MG5753, Canon PIXMA MG6850, Canon PIXMA MG6851, Canon PIXMA MG6852, Canon PIXMA MG6853, Canon PIXMA MG7750, Canon PIXMA MG7751
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Canon
EAN:
8714574631806
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë për printer Canon PGI-570XL PGBK
41.98 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo