1 / 1
E shitur
Foto e Ngjyrë për printer Canon CLI-8M, e purpurt

Ngjyrë për printer Canon CLI-8M, e purpurt

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
24.15 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.47 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ngjyra e purpurt Canon CLI-8M është e dizajnuar për printerët Pixma iP4200 / 4300/4500, iP5200, iP6600D / 6700D, MP500 / 530 / 600 / 610 / 800 / 810 / 830 / 950 / 960 / 970 dhe Pixma Pro9000. Kompania Canon është një ndër kompanitë më prestigjoze në treg që ka në proporcion cilësinë dhe çmimin.
Kodi i prodhuesit:
0622B001
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP3300, Canon PIXMA iP3500, Canon PIXMA iP4200, Canon PIXMA iP4200x, Canon PIXMA iP4300, Canon PIXMA iP4500, Canon PIXMA iP4500x, Canon PIXMA iP5200, Canon PIXMA iP5200R, Canon PIXMA iP530
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kuqe (purpurt/magenta)
Për printer:
Canon
EAN:
4960999272702
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë për printer Canon CLI-8M, e purpurt
24.15 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo