1 / 1
Foto e Ngjyrë për printer Canon CLI-551 GY, e hirtë

Ngjyrë për printer Canon CLI-551 GY, e hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
22.53 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.09 €

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
27 korrik 2024 - 29 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Canon është një kompani e cila ka kohë të gjatë që është angazhuar në prodhimin e aksesorëve të nevojshëm për printerë, siç është edhe kjo ngjyrë. Canon CLI-551 GY është ngjyrë e hirtë e destinuar për printerët Canon Pixma MG5450 dhe iP7250. Avantazh i kësaj ngjyre është origjinaliteti dhe qëndrueshmëria që nuk mund të arrihet nga ngjyra jo origjinale.
Kodi i prodhuesit:
6512B001
Lansuar:
4 Tetor 2012
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iP8750, Canon PIXMA MG6350
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Hirtë
Për printer:
Canon
Vendi i prodhimit:
Japan
EAN:
4960999904627
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë për printer Canon CLI-551 GY, e hirtë
22.53 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo