1 / 1
Продадено
Слика на Боја за печатач Brother LC-121M, виолетова

Боја за печатач Brother LC-121M, виолетова

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
20.93 €
со ДДВ Без ДДВ 17.74 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
LC121M
Лансиран:
9 ноември 2013 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
Брат DCP-J132W, брат DCP-J152W, брат DCP-J172W, брат DCP-J552DW, брат DCP-J752W, брат MFC-J245, брат MFC-J470DW, брат MFC-J650DW, брат MFC-J870DW
Покриеност (%) / Број на страници:
5/300
Производител:
Брат
Веб-страница на производителот:
Brother.com
Тип на уред:
Мастило за печатач (касета)
Боја на кертриџ:
Црвена (виолетова / магента)
За печатари:
Брат
EAN:
4977766723206
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Боја за печатач Brother LC-121M, виолетова
20.93 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ