1 / 6
Foto e Ngjyrë HP CN054AE Nr.933 XL, e kaltërt
Foto e Ngjyrë HP CN054AE Nr.933 XL, e kaltërt
Foto e Ngjyrë HP CN054AE Nr.933 XL, e kaltërt
Foto e Ngjyrë HP CN054AE Nr.933 XL, e kaltërt
Foto e Ngjyrë HP CN054AE Nr.933 XL, e kaltërt
Foto e Ngjyrë HP CN054AE Nr.933 XL, e kaltërt

Ngjyrë HP CN054AE Nr.933 XL, e kaltërt

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
35.50 €
30.64 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 25.96 €
Ju kurseni 4.86 €
-14%

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Rimbushësi Nr.933 XL me ngjyrë të kaltër është bërë për printerët inkjet HP Officejet 6100 e-Printer, HP Officejet 6600 e-All-in-One dhe HP Officejet 6700 Premium e-All-in-One. Avantazhi i përdorimit i këtyre rimbushësve origjinal është përputhshmëria 100% me produktet dhe cilësia maksimale e printimit që nuk mund të arrihet me përdorimin e rimbushësve jo origjinal.
Kodi i prodhuesit:
CN054AE
Lansuar:
11 Tetor 2012
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
HP OfficeJet 6100, HP OfficeJet 6600, HP OfficeJet 6600, HP OfficeJet 6700 Premium, HP OfficeJet 7110, HP OfficeJet 7510, HP OfficeJet 7612
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/825
Prodhuesi:
HP
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kaltër (cyan)
Për printer:
HP
EAN:
886111749072
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë HP CN054AE Nr.933 XL, e kaltërt
30.64 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo