1 / 1
Foto e Ngjyrë Epson Claria Premium, 33XL, e kaltër

Ngjyrë Epson Claria Premium, 33XL, e kaltër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
24.15 €
22.53 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.09 €
Ju kurseni 1.62 €
-7%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
01 gusht 2024 - 02 gusht 2024
Maqedoni, të tjera
02 gusht 2024 - 03 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Epson Singlepack Cyan 33XL Claria Premium është ngjyrë ideale për cilindo që kërkon printim cilësor. Vëllimi i saj është 8.9 ml. Kjo ngjyrë është e përshtatshme për printerët: Epson Expression Premium XP-530, XP-540, XP-630, XP-635, XP-640, XP-645, XP-830 dhe XP-900.
Kodi i prodhuesit:
C13T33624012
Lansuar:
2. 11. 2017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Epson Expression Premium XP-530, Epson Expression Premium XP-630, Epson Expression Premium XP-635, Epson Expression Premium XP-830
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kaltër (cyan)
Për printer:
Epson
Volum (ml):
8,9
EAN:
8715946626307
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë Epson Claria Premium, 33XL, e kaltër
22.53 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo