1 / 2
Foto e Ngjyrë Epson C13T944340, WF-C5XXX, e vjollctë
Foto e Ngjyrë Epson C13T944340, WF-C5XXX, e vjollctë

Ngjyrë Epson C13T944340, WF-C5XXX, e vjollctë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
74.40 €
67.92 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 57.56 €
Ju kurseni 6.48 €
-9%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
25 korrik 2024 - 26 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Epson ka kohë që është angazhuar në prodhimin e printerëve me lazer, tonerëve dhe pajisjeve të nevojshme. Në printer dhe MFD, ju mund të gjeni teknologji të reja dhe të avancuara që përmirësojnë cilësinë, jetëgjatësinë dhe shpejtësinë e printimit. Epson DURABrite është toner për printera të zgjedhur me lazer seri Epson WorkForce. Vëllimi i mbushjes është 19.9 ml dhe printon deri në 3000 faqe. Avantazhi i tonerit është kompatibiliteti i produktit 100% dhe cilësia maksimale e printimit që nuk mund të arrihet me toner jo origjinal.
Kodi i prodhuesit:
C13T944340
Lansuar:
17. 5. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Epson WorkForce Pro WF-C5210DW, Epson WorkForce Pro WF-C5290DW, Epson WorkForce Pro WF-C5710DWF, Epson WorkForce Pro WF-C5790DWF
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/3000
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kuq (purpurt/magenta)
Për printer:
Epson
Volum (ml):
19.9
Vendi i prodhimit:
Indonesia
EAN:
8715946645322
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë Epson C13T944340, WF-C5XXX, e vjollctë
67.92 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo