1 / 1
E shitur
Foto e Dëgjuese wireless JLab Fit Sport 3, të zeza

Dëgjuese wireless JLab Fit Sport 3, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
27.39 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 23.22 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Pavarësisht nëse e doni vrapimin, çiklizmin, ngjitjen apo ndonjë sport tjetër, dëgjueset wireless JLab Fit Sport 3 do të bëhen partneri i përsosur i stërvitjes. Falë kapëseve për veshë dhe mbrojtësve të xhelit, përshtaten në mënyrë të përsosur. Përveç kësaj, ato janë rezistente ndaj djersës dhe spërkatjes së ujit.

Ato janë të lehta për t’u përdorur, kështu që nuk keni pse të nxjerrni celularin tuaj nga xhepi, e megjithatë mund t’i përgjigjeni me lehtësi çdo telefonate në mes të një maratone ose trajnimi tjetër. Mikrofoni i integruar është me cilësi të lartë, pala tjetër do t'ju dëgjojë mirë dhe sigurisht që do ta dëgjoni.

Edhe kur ushtroni sport, ju doni të shijoni tingullin në maksimum me gjithçka. Dëgjueset JLab Fit Sport 3 ju lejojnë ta bëni këtë. Ofrojnë bas të fortë dhe ngritje të qarta. Ato kanë tingull C3, që do të thotë qartësi e kristaltë. Këngët tuaja të preferuara gjithmonë do të tingëllojnë perfekte.

Ato janë hartuar dhe testuar me kujdes nga shumë atletë. Dëgjueset përshtaten me të vërtetë në mënyrë të qetë dhe të përkryer. Edhe me lëvizjet më të ashpra, ato nuk do të bien. Këndi natyral 45 ° në trup i përshtatet shumicës së veshëve, përveç kësaj, ka madhësi të ndryshme të shtojcave në paketim.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Zezë
Gjatësia e kabllos [m]:
1.2
Impedancë [Ohm]:
16
Ndjeshmëri [dB/SLP]:
120
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese, për veshë
Mikrofon:
I integruar
Mbrojtje IPX:
IPX5
Vendi i prodhimit:
China
Mënyra e lidhjes:
1x 3,5mm
EAN:
8128870187156
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Dëgjuese wireless JLab Fit Sport 3, të zeza
27.39 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo