1 / 2
E shitur
Foto e Karikues wireless Sandberg Qi,  15W
Foto e Karikues wireless Sandberg Qi,  15W

Karikues wireless Sandberg Qi, 15W

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
66.30 €
63.06 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 53.44 €
Ju kurseni 3.24 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Karikues wireless i cili mbështet teknologjinë Qi për karikim të shpejt. Është bërë nga alumini i kombinuar me material tekstil me detaje të këndshme e dizajn elegant që do të zbukuroj zyrën tuaj. Ka fuqi maksimale 15 W, konektorin USB-C (F), funksionon në frekuencat 110 - 205 kHz dhe ka mbrojtje nga mbingarkesa dhe nxehtësia e tepërt.
Lansuar:
30. 5. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celularë
Për makinë:
Jo
Karikim pa kabllo:
Karikim të shpejtë:
Jo
Kodi:
441-23
Prodhuesi:
Sandberg
EAN:
5705730441233
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues wireless Sandberg Qi, 15W
63.06 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo