1 / 7
E shitur
Foto e Karikues wireless Qi - Scosche BaseLYNX, i zi
Foto e Karikues wireless Qi - Scosche BaseLYNX, i zi
Foto e Karikues wireless Qi - Scosche BaseLYNX, i zi
Foto e Karikues wireless Qi - Scosche BaseLYNX, i zi
Foto e Karikues wireless Qi - Scosche BaseLYNX, i zi
Foto e Karikues wireless Qi - Scosche BaseLYNX, i zi
Foto e Karikues wireless Qi - Scosche BaseLYNX, i zi

Karikues wireless Qi - Scosche BaseLYNX, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
85.75 €
80.89 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 68.55 €
Ju kurseni 4.86 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Karikuesi wireless Qi mund ta rimbush përmes valëve edhe kutinë e karikimit të dëgjueseve Apple AirPods. Power Delivery karikon deri në 3x më shpejt se me karikuesit standard USB. Përfshin tre porta karikimi: një USB-C (18 W) dhe dy USB-A (12 W). Platforma e karikimit wireless mund të përdoret veçmas ose të lidhet me module të tjerë në sistemin BaseLynx.
Lansuar:
5. 12. 2020
Ngjyra:
Zezë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karikues wireless Qi - Scosche BaseLYNX, i zi
80.89 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo