1 / 1
Слика на iGET SECURITY P14 Безжичен детектор за чад

iGET SECURITY P14 Безжичен детектор за чад

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
37.22 €
35.60 €
со ДДВ Без ДДВ 30.17 €
Заштеди 1.63 €
-4%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
19 јули 2024 - 20 јули 2024
Македонија, други
20 јули 2024 - 22 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
iGET SECURITY P14 е автономен безжичен детектор за чад кој се одликува со својата едноставна инсталација и работа. Овој детектор се користи за заштита на набудуваниот објект од пожари и неговата употреба може да биде во комбинација со алармот iGET SECURITY M2B или со аларм од друга марка благодарение на фреквенцијата од 433 MHz. Детекторот може да работи и независно, бидејќи содржи сопствен звучник за звучен аларм со јачина од 85 децибели. Детекторот работи на принципот на расфрлана светлина. P14 е чувствителен на поголеми честички што се содржани во чадот, со што се обезбедува лесна заштита за вашиот дом.
Фокус:
Детектор и сензор..., Детектори и сензори, Сензор за чад
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Код на производителот:
P14
Код:
P14
Лансиран:
15 јануари 2015 година, 15. 1. 2015
Производител:
IGET, IGET
Протокол:
Знам, Знам
EAN:
8594177650165
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
iGET SECURITY P14 Безжичен детектор за чад
35.60 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ