1 / 7
Продадено
Слика на Безбедносна камера IMMAX NEO LITE, IP65, RJ45, HD, 2MP, 1080p, надворешна, WiFi
Слика на Безбедносна камера IMMAX NEO LITE, IP65, RJ45, HD, 2MP, 1080p, надворешна, WiFi
Слика на Безбедносна камера IMMAX NEO LITE, IP65, RJ45, HD, 2MP, 1080p, надворешна, WiFi
Слика на Безбедносна камера IMMAX NEO LITE, IP65, RJ45, HD, 2MP, 1080p, надворешна, WiFi
Слика на Безбедносна камера IMMAX NEO LITE, IP65, RJ45, HD, 2MP, 1080p, надворешна, WiFi
Слика на Безбедносна камера IMMAX NEO LITE, IP65, RJ45, HD, 2MP, 1080p, надворешна, WiFi
Слика на Безбедносна камера IMMAX NEO LITE, IP65, RJ45, HD, 2MP, 1080p, надворешна, WiFi

Безбедносна камера IMMAX NEO LITE, IP65, RJ45, HD, 2MP, 1080p, надворешна, WiFi

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
87.45 €
84.21 €
со ДДВ Без ДДВ 71.36 €
Заштеди 3.24 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
28. 10. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Медиуми за снимање:
MicroSD, MicroSDHC
WiFi:
По
Тип на камера:
Странски
LAN:
По
ИП сертификација:
IP65
Дизајн на камера:
Куршум
сензори:
1 / 2,7 & quot; СМОС
Слики во секунда:
25
Леќи:
4мм
И-рез:
По
Снабдување со електрична енергија од мрежата:
12VDC
Вграден микрофон:
По
Код:
07721L
Ширина mm:
70
Висина mm:
180
Дебелина мм:
70
Пеша г.:
378
Вид °:
85
Видео компресија:
H.264
Производител:
IMMAX
Резолуција:
1920 x 1080
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Безбедносна камера IMMAX NEO LITE, IP65, RJ45, HD, 2MP, 1080p, надворешна, WiFi
84.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ