1 / 1
Продадено
Слика на Надзорна  камера Vivotek IB9388-HT

Надзорна камера Vivotek IB9388-HT

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
497.16 €
331.39 €
со ДДВ Без ДДВ 280.84 €
Заштеди 165.77 €
-33%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
23. 10. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Пое:
По
Тип на леќа:
Моторизиран варифокален
Медиуми за снимање:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Видео компресија:
H.264, H.265, MJPEG
Тип на камера:
Странски
LAN:
По
ИП сертификација:
IP66
Дизајн на камера:
Куршум
сензори:
1 / 2,7 & quot; СМОС
Слики во секунда:
20
Функции:
Откривање на движење
Број на прикажани прегледи:
3
Леќи:
2,8-12мм
WDR:
120dB
Антивандал:
По
Код:
IB9388-HT
Поглед во темно IR осветлување:
30 м
Вид °:
88-30
Производител:
Вивотек
Резолуција:
2560 x 1920
EAN:
4710469350597
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Надзорна камера Vivotek IB9388-HT
331.39 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ