1 / 7
Продадено
Слика на Безбеден систем iGET HOMEGUARD HGNVK88002P + 2x IP камера FHD 1080p
Слика на Безбеден систем iGET HOMEGUARD HGNVK88002P + 2x IP камера FHD 1080p
Слика на Безбеден систем iGET HOMEGUARD HGNVK88002P + 2x IP камера FHD 1080p
Слика на Безбеден систем iGET HOMEGUARD HGNVK88002P + 2x IP камера FHD 1080p
Слика на Безбеден систем iGET HOMEGUARD HGNVK88002P + 2x IP камера FHD 1080p
Слика на Безбеден систем iGET HOMEGUARD HGNVK88002P + 2x IP камера FHD 1080p
Слика на Безбеден систем iGET HOMEGUARD HGNVK88002P + 2x IP камера FHD 1080p

Безбеден систем iGET HOMEGUARD HGNVK88002P + 2x IP камера FHD 1080p

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
460.62 €
215.63 €
со ДДВ Без ДДВ 182.73 €
Заштеди 244.99 €
-53%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на леќа:
опседнат
Медиуми за снимање:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC, NVR (HDD)
WiFi:
По
Тип на камера:
Надворешен
Работа на батеријата:
По
LAN:
По
ИП сертификација:
IP66
Дизајн на камера:
Куршум
сензори:
1 / 2,7 & quot; СМОС
Функции:
Откривање автомобили, Откривање лица, Откривање видео-движења
Леќи:
2,8 мм
МОСТОТ:
По
Вграден микрофон:
По
Код:
HGNVK88002P
Ширина mm:
72
Висина mm:
90
Дебелина мм:
132
Поглед во темно IR осветлување:
25м
Вид °:
140
Максимален капацитет на TB HDD:
2
Видео компресија:
H.264, H.265+
Лансиран:
21. 1. 2021
Разлика:
1920 x 1080
Тежина g:
362
Производител:
IGET
Боја:
Бело
EAN:
5060442178014
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Безбеден систем iGET HOMEGUARD HGNVK88002P + 2x IP камера FHD 1080p
215.63 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ