1 / 4
Продадено
Слика на Сијалица- LIFX Mini Colour and White Wi-Fi Smart LED Light Bulb E27
Слика на Сијалица- LIFX Mini Colour and White Wi-Fi Smart LED Light Bulb E27
Слика на Сијалица- LIFX Mini Colour and White Wi-Fi Smart LED Light Bulb E27
Слика на Сијалица- LIFX Mini Colour and White Wi-Fi Smart LED Light Bulb E27

Сијалица- LIFX Mini Colour and White Wi-Fi Smart LED Light Bulb E27

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
87.45 €
82.58 €
со ДДВ Без ДДВ 69.99 €
Заштеди 4.87 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
22. 2. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на производ:
Пошта
Материјали:
Пластика
WiFi:
По
Дебелина:
E27
Форма и добро:
Поч класик
Протокол:
Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant
Код:
L3A19MC08E27
Постепено запирање на светлината:
По
Ширина mm:
60
Висина mm:
105
Дебелина мм:
60
RGB:
По
Пеша г.:
187
Осветлување флукс lm:
800
Излезна моќност W:
9
Температура на бојата К.:
2500
Часови на животниот век:
25 000
Максимална температура на осветлување [K]:
1 170
Производител:
Lifx
Веб-страница на производителот:
Lifx.com
Енергетска класа:
A+
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Сијалица- LIFX Mini Colour and White Wi-Fi Smart LED Light Bulb E27
82.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ