1 / 2
Продадено
Слика на Patona- Батерија за лаптоп HP 250 G4, 3350mAh Li-Ion, 14,6V HS04 PREMIUM
Слика на Patona- Батерија за лаптоп HP 250 G4, 3350mAh Li-Ion, 14,6V HS04 PREMIUM

Patona- Батерија за лаптоп HP 250 G4, 3350mAh Li-Ion, 14,6V HS04 PREMIUM

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
95.56 €
89.07 €
со ДДВ Без ДДВ 75.49 €
Заштеди 6.49 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
12. 7. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Литиум-јон (ли-јон)
Посветен на серијата лаптопи HP:
HP 14, HP 14g, HP 14q, HP 15, HP 15g, HP 15q, HP 240 G4, HP 245 G4, HP 246 G4, HP 250 G4, HP 255 G4, HP 256 G4
Код:
PT2834
Капацитети mAh:
3350
Волтаж В.:
14.6
Производител:
Патона
Боја:
ЦРНО
EAN:
4055655211741
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Patona- Батерија за лаптоп HP 250 G4, 3350mAh Li-Ion, 14,6V HS04 PREMIUM
89.07 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ