1 / 1
Foto e Bateri Patona për ACER Aspire VN7, 4600mAh Li-pol 11,4V AC14A8L

Bateri Patona për ACER Aspire VN7, 4600mAh Li-pol 11,4V AC14A8L

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
90.61 €
85.75 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 72.67 €
Ju kurseni 4.86 €
-5%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Bateria Patona e përshtatur për Acer Aspire VN7, vjen me kapacitet prej 4600mAh dhe karakterizohet me cilësi të lartë të qëndrueshmërisë. Bateria Li-Ion është prodhuar në përputhje me standardet më të larta evropiane të cilësisë, është identike me baterinë origjinale dhe karakterizohet nga jetëgjatësia e lartë. Aksesori është përshtatur me seritë: Acer Aspire 15 Nitro, Acer Aspire N7-571G, Acer Aspire VN7-571, Acer Aspire VN7-591G, Acer Aspire VN7-591G-70RT, Acer Aspire VN7-591G-74SK, Acer Aspire VN7 -791, Acer Aspire VN7-791G dhe Acer Aspire VN7-791G-73AW.
Dizajnuar për:
Laptop
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
I përdorshëm me:
Acer Aspire 15 Nitro, Acer Aspire N7-571G, Acer Aspire VN7-571, Acer Aspire VN7-591, Acer Aspire VN7-591G, Acer Aspire VN7-591G-70RT, Acer Aspire VN7-591G-74SK, Acer Aspire VN7-791, Acer Aspire VN7-791G, Acer Aspire VN7-791G-73AW
I përdorshëm me markat:
Acer
Kapaciteti [mAh]:
4600
Kodi i prodhuesit:
PT2811
Kodi:
PT2811
Lloji i baterisë:
Akumulator, Li-Pol (Litium Polimer)
Lloji i:
Li-Pol (Lithium Polymer)
Numri i pakove:
1
Përputhshmëria:
Acer Aspire 15 Nitro, Acer Aspire N7-571G, Acer Aspire VN7-571, Acer Aspire VN7-591, Acer Aspire VN7-591G, Acer Aspire VN7-591G-70RT, Acer Aspire VN7-591G-74SK, Acer Aspire VN7-791, Acer Aspire VN7-791G, Acer Aspire VN7-791G-73AW
Prodhuesi:
Patona, Patona
Tensioni [V]:
11,4
EAN:
4055655202718
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri Patona për ACER Aspire VN7, 4600mAh Li-pol 11,4V AC14A8L
85.75 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo