1 / 4
Продадено
Слика на Батерија за лаптоп Patona  Acer AL10A31, 4400mAh 11.1V
Слика на Батерија за лаптоп Patona  Acer AL10A31, 4400mAh 11.1V
Слика на Батерија за лаптоп Patona  Acer AL10A31, 4400mAh 11.1V
Слика на Батерија за лаптоп Patona  Acer AL10A31, 4400mAh 11.1V

Батерија за лаптоп Patona Acer AL10A31, 4400mAh 11.1V

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
64.74 €
48.51 €
со ДДВ Без ДДВ 41.11 €
Заштеди 16.22 €
-25%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PT2197
Лансиран:
10 април 2013 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Ли-јон
Посветен на лаптопите на Acer:
Aspire One 522, Aspire One 722, Aspire One AO722, Aspire One AOD255, Aspire One AOD260, Aspire One D255, Aspire One D255E, Aspire One D257, Aspire One D257E, Aspire One D260, Aspire One D260E, Aspire
Посветен на серија лаптопи „Пакард Бел“:
Packard Bell Dot SE DOTSE-21G16iws
Производител:
Патона
Боја:
ЦРНО
Капацитети [mAh]:
4 400
Напон [V]:
11,1
EAN:
4260226328012
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Батерија за лаптоп Patona Acer AL10A31, 4400mAh 11.1V
48.51 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ