1 / 2
Продадено
Слика на Батерија VARTA CR2, 10 парчиња
Слика на Батерија VARTA CR2, 10 парчиња

Батерија VARTA CR2, 10 парчиња

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
38.78 €
35.53 €
со ДДВ Без ДДВ 30.11 €
Заштеди 3.24 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
18. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
CR2
Наменето за:
Блеск, Камери
Број на пакувања:
10
Код:
6206301461
Напнатост V:
3
Капацитети mAh:
920
Производител:
VARTA
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4008496995639
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Батерија VARTA CR2, 10 парчиња
35.53 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ