1 / 1
E shitur
Foto e Bateri UPS APC RS, 24V, e zezë

Bateri UPS APC RS, 24V, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
371.05 €
367.81 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 311.70 €
Ju kurseni 3.24 €
-1%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo bateri nga APC është origjinale dhe ka një kapacitet prej 372 VAh. Dimensionet e saj janë 301 x 112 x 382 mm me një peshë prej 13.4kg. Modeli është i përshtatshëm me BR1500G / BR1500GI / BR1500I. Kompania APC është lider në tregun e baterive duke ofruar produktet më kualitative.
Lansuar:
15. 3. 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
BR24BPG
Prodhuesi:
APC
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
EAN:
731304268789
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri UPS APC RS, 24V, e zezë
367.81 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo