1 / 2
Продадено
Слика на Батерија Патона за Sony PS3 650mAh Li-lon 3.7V
Слика на Батерија Патона за Sony PS3 650mAh Li-lon 3.7V

Батерија Патона за Sony PS3 650mAh Li-lon 3.7V

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
20.93 €
19.31 €
со ДДВ Без ДДВ 16.36 €
Заштеди 1.62 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PT6508
Лансиран:
24. 5. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Батерија
Користено со:
PS3 - дуал шок
Наменето за:
тестер
Користи со брендови:
Play Station
Број на пакувања:
1
Производител:
Патона
Капацитети [mAh]:
650
Напнатост [V]:
3,7
EAN:
4055655180153
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Батерија Патона за Sony PS3 650mAh Li-lon 3.7V
19.31 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ