1 / 1
Продадено
Слика на Батерија Патона за лаптоп HP ProBook 640/650, 4400mAh, Li-lon 10,8V CA06XL

Батерија Патона за лаптоп HP ProBook 640/650, 4400mAh, Li-lon 10,8V CA06XL

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
66.48 €
58.36 €
со ДДВ Без ДДВ 49.45 €
Заштеди 8.13 €
-12%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PT2773
Лансиран:
9. 9. 2017
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Литиум-јон (Ли-јон)
Посветен на серијата лаптопи HP:
ProBook 640, ProBook 645, ProBook 650, ProBook 655
Производител:
Патона
Боја:
ЦРНО
Капацитети [mAh]:
4400
Напон [V]:
10.8
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4055655184946
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Батерија Патона за лаптоп HP ProBook 640/650, 4400mAh, Li-lon 10,8V CA06XL
58.36 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ