1 / 4
Продадено
Слика на Батерија Патона за лаптоп HP Compaq 6530B / 6730b, 4400 mAh
Слика на Батерија Патона за лаптоп HP Compaq 6530B / 6730b, 4400 mAh
Слика на Батерија Патона за лаптоп HP Compaq 6530B / 6730b, 4400 mAh
Слика на Батерија Патона за лаптоп HP Compaq 6530B / 6730b, 4400 mAh

Батерија Патона за лаптоп HP Compaq 6530B / 6730b, 4400 mAh

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
64.85 €
61.60 €
со ДДВ Без ДДВ 52.20 €
Заштеди 3.25 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PT2174
Лансиран:
20 април 2013 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Ли-јон
Посветен на серијата лаптопи HP:
6930p, Бизнис 6500б, Бизнис 6530б, Бизнис 6535б, Бизнис 6700б, Бизнис 6730б, Бизнис 6735б, Бизнис 6736б, EliteBook 6930p, EliteBook 8440p, EliteBook 8440w, ProBook 6440b, ProBook 6445b
Производител:
Патона
Боја:
ЦРНО
Капацитети [mAh]:
4 400
Напон [V]:
10,8
EAN:
4260226326193
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Батерија Патона за лаптоп HP Compaq 6530B / 6730b, 4400 mAh
61.60 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ