1 / 3
Foto e Bateri Patona për APPLE A1466 Macbook Air 13", 5200 mAh, Li-Pol
Foto e Bateri Patona për APPLE A1466 Macbook Air 13", 5200 mAh, Li-Pol
Foto e Bateri Patona për APPLE A1466 Macbook Air 13", 5200 mAh, Li-Pol

Bateri Patona për APPLE A1466 Macbook Air 13", 5200 mAh, Li-Pol

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
95.48 €
90.61 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 76.79 €
Ju kurseni 4.86 €
-5%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Secila bateri ka një jetë-gjatësi të veten dhe gjithmonë vjen një kohë kur bateria duhet të ndërrohet. Ne mund të zgjedhim në mes të baterisë origjinale ose një baterie alternative që është më e lirë. Kompania Patona ofron një gamë të gjerë të baterive me kualitet të lartë për pajisje të ndryshme. Ky model i baterisë Patona është Li-Pol bateri me një kapacitet prej 5200 mAh. Kjo bateri është e përshtatshme për laptop MacBook Air 13"
Dedikuar për seritë e laptopëve Apple:
MacBook Air 13", MacBook Air 13"
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2317
Kodi:
PT2317
Lansuar:
18 Shkurt 2017
Lloji i baterisë:
Polimer litiumi (Li-pol), Litium Polimer (Li-pol)
Ngjyra:
Zezë, Zezë
Prodhuesi:
Patona, Patona
Zëvendëson baterinë origjinale:
A1377, A1405, A1496
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4260317097377
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri Patona për APPLE A1466 Macbook Air 13", 5200 mAh, Li-Pol
90.61 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo