1 / 2
Слика на Батерија Panasonic ENELOOP PRO, 4 парчиња
Слика на Батерија Panasonic ENELOOP PRO, 4 парчиња

Батерија Panasonic ENELOOP PRO, 4 парчиња

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
59.96 €
42.08 €
со ДДВ Без ДДВ 35.66 €
Заштеди 17.87 €
-30%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Одличните и уникатни батерии за моливи Panasonic Eneloop PRO ги комбинираат сите предности на алкалните, како и класичните батерии Ni-MH. Единствената батерија од типот што нуди висок капацитет од мин. 2.500 mAh (стандардни 2.550 mAh) при 500 циклуси на полнење. Се разбира, батериите имаат максимално елиминиран ефект на само-празнење, така што батериите сами не се испразнуваат. Специјалната технологија за производство ќе обезбеди батериите да одржуваат најмалку 85% од капацитетот за првата година, а потоа 70% од нивниот капацитет до пет години. Се продаваат во целосно наполнета состојба, па можете веднаш да ги користите. Пакетот содржи 4 АА (R6) батерии со молив (1,2 V) со капацитет од 2.500 mAh.
Се полни::
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Јас Рикарично:
По
Капацитети [mAh]:
2 450
Код на производителот:
BK-3HCDE/4BE
Код:
BK-3HCDE/4BE
Лансиран:
18 април 2015 година
Тип на::
Тип на:
Број на пакувања:
4
По ознака:
по избор
Производител:
Панасоник, Панасоник
Напнатост [V]::
1,2
Vendi i prodhimit:
Japan
EAN:
5410853064152
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Батерија Panasonic ENELOOP PRO, 4 парчиња
42.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ