1 / 1
Продадено
Слика на Батерија Panasonic CR-2016 6BP Li

Батерија Panasonic CR-2016 6BP Li

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
12.82 €
11.20 €
со ДДВ Без ДДВ 9.49 €
Заштеди 1.62 €
-13%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
35049306
Лансиран:
19. 6. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Копче (печат), LR44
Наменето за:
Светилка, часовник
Број на пакувања:
6
Производител:
Панасоник
Напнатост [V]:
3+
Vendi i prodhimit:
Indonesia
EAN:
5410853043812
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Батерија Panasonic CR-2016 6BP Li
11.20 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ