1 / 1
Foto e Bateri Panasonic A76/LR44/V13GA 6BP Alk

Bateri Panasonic A76/LR44/V13GA 6BP Alk

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
20.91 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 17.72 €

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Bateritë alkaline me cilësi të lartë të Panasonic ofrojnë shumë energji për një sërë pajisjeve elektronike. Këto bateri i përkasin llojit LR44, kanë tension (V): 1.5. dhe paketa ka 6 bateri.
Kodi i prodhuesit:
35049319
Lansuar:
19. 6. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
LR44
Dizajnuar për:
Fotoaparat, llambë dore
Numri i pakove:
6
Prodhuesi:
Panasonic
Tension [V]:
1.5
EAN:
5410853049135
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri Panasonic A76/LR44/V13GA 6BP Alk
20.91 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo