1 / 2
Слика на Батерија VARTA AAA 1000 mAh
Слика на Батерија VARTA AAA 1000 mAh

Батерија VARTA AAA 1000 mAh

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,090 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 924 MKD.

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Неочекувано енергетско решение за напорните потрошувачи, ова е батерија на полнење VARTA Power. Уживајте во перформансите на вашиот уред! Батериите за полнење на марката VARTA имаат широк спектар на употреба. Тие се погодни за сите уреди, каде што ќе обезбедуваат енергија долго време. Тие се опремени со технологија што ги одржува постојано наполнети, дури и кога не се користат подолго време. Слободно оставете ги во уредот онолку колку што сакате, без страв од само-празнење. И, ако сепак треба да ги наполните, користете кој било стандарден полнач. Друга корисна технологија е технологијата Ready To Use. Ова гарантира дека батериите се претходно наполнети во фабриката и се подготвени за непосредна употреба. Клучни својства Батерија за полнење Капацитет 1000 mAh Подготвени за употреба технологија Многу ниско само-празнење

Јас Рикарично:
По
Стапка на неуспех:
Непознато
Број на пакувања:
4
Напнатост [V]::
1.2
Капацитет на батеријата [mAh]:
1 000
Тип на батерија:
NiMH
Датум на лансирање:
17. 7. 2019
Доверливост:
100 %
Наменето за:
Далечински управувач, тастатура, глувче
Се полни::
Код на производителот:
5703301494
Гаранција за производителот:
1 година
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4008496772926
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Батерија VARTA AAA 1000 mAh
1,090 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ