1 / 1
Слика на Philips CR2032 батерија, 210 mAh, 1 парче

Philips CR2032 батерија, 210 mAh, 1 парче

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
368 MKD.
190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 161 MKD.
Заштеди 178 MKD.
-49%

Само уште 7
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
15 декември 2023 - 16 декември 2023
Македонија, други
16 декември 2023 - 18 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
CR2032/01B
Лансиран:
27 октомври 2012 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Литиум
Број на пакувања:
1
По ознака:
По
Производител:
Филипс
Веб-страница на производителот:
Philips.com
Капацитети [mAh]:
210
Напнатост [V]:
3
EAN:
4895229106185
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Philips CR2032 батерија, 210 mAh, 1 парче
190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ