1 / 1
Продадено
Слика на Батерија Patona  за дигитален фотоапарат Canon NB-13L, 1010mAh, Li-ion

Батерија Patona за дигитален фотоапарат Canon NB-13L, 1010mAh, Li-ion

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
4,090 MKD.
3,990 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 3,381 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Ли-јон (литиум-јон)
Доверливост:
100 %
EAN:
4055655166430
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Батерија Patona за дигитален фотоапарат Canon NB-13L, 1010mAh, Li-ion
3,990 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ