1 / 1
Продадено
Слика на Батерија за Canon LP-E12 850mAh Li-Ion PREMIUM

Батерија за Canon LP-E12 850mAh Li-Ion PREMIUM

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,990 MKD.
1,790 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,517 MKD.
Заштеди 200 MKD.
-11%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
23. 11. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Батерија
Користено со:
DSC 1000, Канон M50
Наменето за:
Камера
Користи со брендови:
Канон
Код:
PT1297
Производител:
Патона
Капацитети [mAh]:
850
Напнатост [V]:
7,2
EAN:
4055655205399
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Батерија за Canon LP-E12 850mAh Li-Ion PREMIUM
1,790 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ