1 / 1
Продадено
Слика на Батерија Motorola GA40 за мобилен телефон G4 Plus, 3000mAh, Li-Ion

Батерија Motorola GA40 за мобилен телефон G4 Plus, 3000mAh, Li-Ion

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,690 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,432 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
21. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Батерии
Користено со:
Motorola G4 Plus
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
Моторола
Број на пакувања:
1
Код:
2454164
Капацитети mAh:
3000
Доверливост:
100 %
Производител:
Моторола
Веб-страница на производителот:
Motorola.com
EAN:
8596311124594
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Батерија Motorola GA40 за мобилен телефон G4 Plus, 3000mAh, Li-Ion
1,690 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ