1 / 12
E shitur
Foto e Çantë për kamerë Vanguard VESTA CA22, e zezë
Foto e Çantë për kamerë Vanguard VESTA CA22, e zezë
Foto e Çantë për kamerë Vanguard VESTA CA22, e zezë
Foto e Çantë për kamerë Vanguard VESTA CA22, e zezë
Foto e Çantë për kamerë Vanguard VESTA CA22, e zezë
Foto e Çantë për kamerë Vanguard VESTA CA22, e zezë
Foto e Çantë për kamerë Vanguard VESTA CA22, e zezë
Foto e Çantë për kamerë Vanguard VESTA CA22, e zezë
Foto e Çantë për kamerë Vanguard VESTA CA22, e zezë
Foto e Çantë për kamerë Vanguard VESTA CA22, e zezë
Foto e Çantë për kamerë Vanguard VESTA CA22, e zezë
Foto e Çantë për kamerë Vanguard VESTA CA22, e zezë

Çantë për kamerë Vanguard VESTA CA22, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
46.85 €
45.23 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 38.33 €
Ju kurseni 1.62 €
-3%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Çantë me stil dhe moderne për veshjen e përditshme të të gjitha pajisjeve fotografike. Pjesa e brendshme e çantës është e shkëlqyeshme për ruajtjen e kamerës, lenteve dhe aksesorëve. Çanta mund të mbajë lehtë bateritë, kartat e memories dhe kabllot. Mbushja me cilësi të lartë siguron të gjithë sendet e ruajtura me mbrojtje maksimale nga goditjet. Hyrja e shpejtë siguron një pasqyrë dhe trajtim të lehtë të përbërësve të ruajtur. Rripi i rehatshëm i shpatullave dhe doreza e butë janë përshtatur në mënyrë të përsosur për përdorim afatgjatë.
Lansuar:
26. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Çantë
Dizajnuar për:
Fotoaparat
Kodi:
VA01846
Pesha kg:
0.26
Gjerësia mm:
150
Lartësia mm:
250
Trashësia mm:
200
Dimensionet e brendshme mm:
220 x 110 x 180
Prodhuesi:
Vanguard
Ngjyra:
Zezë
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë për kamerë Vanguard VESTA CA22, e zezë
45.23 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo