1 / 1
Продадено
Слика на Батерија Avacom за Lenovo ThinkPad T410 / SL510 / Edge 14 ", Edge 15", 10.8V, 5800mAh / 63Wh

Батерија Avacom за Lenovo ThinkPad T410 / SL510 / Edge 14 ", Edge 15", 10.8V, 5800mAh / 63Wh

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
90.87 €
85.99 €
со ДДВ Без ДДВ 72.87 €
Заштеди 4.88 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
NOLE-SL41-P29
Лансиран на:
6. 6. 2019
Производител:
Аваком
EAN:
8591849070740
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Батерија Avacom за Lenovo ThinkPad T410 / SL510 / Edge 14 ", Edge 15", 10.8V, 5800mAh / 63Wh
85.99 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ