1 / 2
Foto e Bateri AVACOM për laptop Lenovo IdeaPad G580 / Z380 / Y580, Li-Ion, 6c, 11.1V, 4400mAh
Foto e Bateri AVACOM për laptop Lenovo IdeaPad G580 / Z380 / Y580, Li-Ion, 6c, 11.1V, 4400mAh

Bateri AVACOM për laptop Lenovo IdeaPad G580 / Z380 / Y580, Li-Ion, 6c, 11.1V, 4400mAh

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
84.13 €
69.54 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 58.93 €
Ju kurseni 14.59 €
-17%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Nëse keni nevojë të blini një bateri të re për seritë tuaja Lenovo IdeaPad G580, Z380 dhe Y580, ju ofrohet një zgjedhje midis një baterie origjinale ose kësaj baterie alternative Avacom. Kjo është një alternativë e përshtatshme për baterinë origjinale, por më e përballueshme. Prodhimi i baterive të laptopëve Avacom i nënshtrohet standardeve më të larta të cilësisë, kurse teknologjia e modernizuar e baterisë me një çip parandalon qarkimin e shkurtër dhe ngarkimin e tepërt të baterisë. Poashtu bateria është testuar si duhet dhe përputhet me standardet e sigurisë CE. Është bateri 6 qelizore dhe operon me voltazh 11.1V dhe kapacitet 4400 mAh.
Lansuar:
26. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Litium-Ion (Li-ion)
Dedikuar për seritë e laptopëve Lenovo:
Lenovo IdeaPad G580, Lenovo IdeaPad Y580, Lenovo IdeaPad Z380
Kodi:
NOLE-G58N-N22
Kapaciteti mAh:
4400
Voltazh V:
11,1
Prodhuesi:
Avacom
Ngjyra:
Zezë
EAN:
8591849075400
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri AVACOM për laptop Lenovo IdeaPad G580 / Z380 / Y580, Li-Ion, 6c, 11.1V, 4400mAh
69.54 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo