1 / 7
Продадено
Слика на Audioquest Pearl 48 HDMI 2.1 кабел, M / M, 10K / 8K @ 60Hz, 5m, црна
Слика на Audioquest Pearl 48 HDMI 2.1 кабел, M / M, 10K / 8K @ 60Hz, 5m, црна
Слика на Audioquest Pearl 48 HDMI 2.1 кабел, M / M, 10K / 8K @ 60Hz, 5m, црна
Слика на Audioquest Pearl 48 HDMI 2.1 кабел, M / M, 10K / 8K @ 60Hz, 5m, црна
Слика на Audioquest Pearl 48 HDMI 2.1 кабел, M / M, 10K / 8K @ 60Hz, 5m, црна
Слика на Audioquest Pearl 48 HDMI 2.1 кабел, M / M, 10K / 8K @ 60Hz, 5m, црна
Слика на Audioquest Pearl 48 HDMI 2.1 кабел, M / M, 10K / 8K @ 60Hz, 5m, црна

Audioquest Pearl 48 HDMI 2.1 кабел, M / M, 10K / 8K @ 60Hz, 5m, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
226.98 €
215.63 €
со ДДВ Без ДДВ 182.73 €
Заштеди 11.36 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Blu-Ray плеери, Конзоли за игри, Проектори, ТВ
Крај на кабел:
ПРАВО
Конектори:
2, HDMI
Од приклучокот:
HDMI A (маж)
За конектори:
HDMI A (маж)
Код:
Qpearlhdmi480050
Должина м:
5
Лансиран:
10. 2. 2021
Производител:
Аудио-барање
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Врски, видео
EAN:
92592015869
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Audioquest Pearl 48 HDMI 2.1 кабел, M / M, 10K / 8K @ 60Hz, 5m, црна
215.63 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ