1 / 1
E shitur
Foto e Kabllo për audio/video PremiumCord BNC, 5m

Kabllo për audio/video PremiumCord BNC, 5m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
11.18 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 9.48 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Për ta lidhur audion/videon padyshim se ia vlen të shpenzoni para në kabllo kualitative, dhe kabllo të tilla i sjellë brendi PremiumCord. Kablloja lidhëse për pajisje audio/video është e përbërë nga kualitet i lartë RG59 dhe dy fundet janë BNC. Kablloja ka rezistenë prej 75 Ohm. Kablloja është e zezë dhe ka një gjatësi prej 5 m.
Kodi i prodhuesit:
4040849500749
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
TV
Gjatësia [m]:
5
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
BNC
Nga konektori:
BNC (mashkull)
Për lidhës:
BNC (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
EAN:
4040849500749
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo për audio/video PremiumCord BNC, 5m
11.18 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo