1 / 14
E shitur
Foto e Aromatizues ETA Essenco
Foto e Aromatizues ETA Essenco
Foto e Aromatizues ETA Essenco
Foto e Aromatizues ETA Essenco
Foto e Aromatizues ETA Essenco
Foto e Aromatizues ETA Essenco
Foto e Aromatizues ETA Essenco
Foto e Aromatizues ETA Essenco
Foto e Aromatizues ETA Essenco
Foto e Aromatizues ETA Essenco
Foto e Aromatizues ETA Essenco
Foto e Aromatizues ETA Essenco
Foto e Aromatizues ETA Essenco
Foto e Aromatizues ETA Essenco

Aromatizues ETA Essenco

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
61.44 €
54.95 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 46.57 €
Ju kurseni 6.48 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Përhapës aroma me teknologji spërkatje tejzanor. Përhapësi i aromës është i pajisur me një rezervuar me një vëllim prej 200 ml, mjaft i madh për të mbuluar një dhomë deri në 20 metra katrorë. Zgjat deri në 8 orë për mbushjen e rezervuarit. Energjia pastaj furnizohet përmes një përshtatësi. Shpërndarësi i aromës mbyllet automatikisht kur rezervuari shteron, gjë që paralajmërohet gjithashtu nga një alarm i dëgjueshëm. Funksionimi dhe mirëmbajtja janë një çështje shumë e lehtë që të gjithë mund ta trajtojnë. Për shkak të ndryshimit të dritave me ngjyra krijon shpërndarës Essencia një atmosferë shumë e bukur relaksuese. Funksionimi i tij është shumë i qetë, kështu që ju mund të kaloni momente relaksi me një libër, për shembull, dhe të shijoni momente të këndshme që janë akoma të dobishme për shëndetin.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ETA163490000
Gjerësia mm:
140
Lartësia mm:
220
Trashësia mm:
140
Lansuar:
18. 3. 2021
Hmotnost g:
420
Prodhuesi:
ETA
EAN:
8590393245024
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Aromatizues ETA Essenco
54.95 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo