1 / 3
Продадено
Слика на Arctic MX-2 2019 термичка паста (8g)
Слика на Arctic MX-2 2019 термичка паста (8g)
Слика на Arctic MX-2 2019 термичка паста (8g)

Arctic MX-2 2019 термичка паста (8g)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
9.59 €
со ДДВ Без ДДВ 8.13 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
14. 12. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
ACTCP00004B
Пеша г.:
8
Топлинска спроводливост WmK:
5.6
Густина gcm³:
3.96
Конзистентност на Пас:
850
Производител:
Арктикот
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
872767009622
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Arctic MX-2 2019 термичка паста (8g)
9.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ