1 / 4
E shitur
Foto e Adapter Apple, USB, 5W, i bardhë
Foto e Adapter Apple, USB, 5W, i bardhë
Foto e Adapter Apple, USB, 5W, i bardhë
Foto e Adapter Apple, USB, 5W, i bardhë

Adapter Apple, USB, 5W, i bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
50.09 €
35.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 30.08 €
Ju kurseni 14.59 €
-29%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Karikues i rrjetit kryesor, i përshtatshëm për udhëtime, për karikim të shpejtë dhe të besueshëm të pajisjeve celulare. Është i pajisur me një port USB, të pajtueshëm me çdo model të Apple Watch, iPhone dhe iPod.

Lansuar:
17. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, tablet
Lidhësit:
USB
Për makinë:
Jo
Karikim pa kabllo:
Jo
Kodi:
MGN13ZM/A
Kabllo e përfshirë:
Jo
Prodhuesi:
Apple
Ngjyra:
Bardhë
EAN:
194252025154
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Adapter Apple, USB, 5W, i bardhë
35.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo